Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

 

 

 

IX sympozjum szkoleniowe 2018

10 marca 2018 r. odbyło się kolejne sympozjum szkoleniowe.
przeczytaj więcej »

Wręczenie czeku z fundacji AUCHAN

Dnia 11.10.2017 na terenie hipermarketu AUCHAN odbyło się uroczyste wręczenie czeku dla naszego Stowarzyszenia od Fundacji AUCHAN przeznaczonego na realizację projektu pt. „AKTYWNI W MINI SADZIE”
przeczytaj więcej »

VIII sympozjum szkoleniowe 2017

Już po raz ósmy odbyło się w sobotę 25 marca 2017r. sympozjum szkoleniowe
przeczytaj więcej »

VII sympozjum szkoleniowe 2016

W sobotę 5 marca 2016 roku odbyło się VII sympozjum szkoleniowe.
przeczytaj więcej »

Obchody Miesiąca Wiedzy o Autyzmie

W dniu 14.04.2015 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowym Sączu odbyły się uroczyste obchody Miesiąca Wiedzy o Autyzmie, które były realizowane w ramach innowacji pedagogicznej.
przeczytaj więcej »

VI sympozjum szkoleniowe 2015

14. marca 2015r. zaprezentowane zostały na VI sympozjum szkoleniowym zagadnienia dotyczące nietypowych przyczyn trudnych zachowań u dzieci i młodzieży
przeczytaj więcej »

Jubileusz 15-lecia Stowarzyszenia TĘCZA

Dnia 6 listopada 2014r. członkowie Stowarzyszenia TĘCZA przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowym Sączu uroczyście świętowali 15 lat swojej działalności. Organizatorzy i zaproszeni goście spotkali się w Małopolskim Centrum Kultury Sokół.
przeczytaj więcej »

Projekt "Mała pracownia ceramiczna"

Od 1 sierpnia 2014 r. trwa realizacja projektu „Mała pracownia ceramiczna”  przy wsparciu finansowym ze środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego, Powiatu Nowosądeckiego oraz Stowarzyszenia „Tęcza” przy SOSW w Nowym Sączu.
przeczytaj więcej »

Pokaz sprzętu do pionizacji i nauki chodzenia NF-Walker

W dniu 12.06.2014r. zorganizowany został bezpłatny pokaz sprzętu do pionizacji i nauki chodzenia NF-Walker.
przeczytaj więcej »

DZIEŃ SPORTU

W dniu 27 maja 2014 r. w godzinach 9-14 na terenach sportowo-rekreacyjnych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Sączu nauczyciele wychowania fizycznego, jak każdego roku, zorganizowali imprezę sportową - Dzień Sportu Szkolnego.
przeczytaj więcej »

Wycieczka do Zakopanego

23 maja 2014 r. uczestnicy Programu Integracyjnego "W podróży z Małym Księciem" oraz klasa autystyczna wybrali się na wycieczkę do Zakopanego.
przeczytaj więcej »

VI PLENEROWA MAJÓWKA

21 maja 2014 r. odbyła się już po raz szósty Plenerowa Majówka dla dzieci nauczanych indywidualnie i zajęć rewalidacyjno - wychowawczych
przeczytaj więcej »

Wyjazd do Radwanowic

9.04.2014 r. grupa naszych uczniów gościła w Ośrodku Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Dolina Słońca” w Radwanowicach, w obiektach Fundacji "Mimo Wszystko" założonej przez p. Annę Dymną.
przeczytaj więcej »

V sympozjum szkoleniowe 2014

29 marca 2014 r. odbyło się coroczne sympozjum szkoleniowe organizowane przez SOSW w Nowym Sączu oraz nasze Stowarzyszenie. Zapraszamy na relacje z tego wydarzenia.
przeczytaj więcej »

Podsumowanie projektu "Powiem MÓWIKiem"

28 listopada 2013 r. w SOSW miał miejsce finał projektu z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej„Powiem MÓWIKiem”. Projekt został zrealizowany przez nauczycieli  - członków Stowarzyszenia TĘCZA, przy wsparciu finansowym ze środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego.
przeczytaj więcej »
   
NAPISZ DO NAS:
ul. Broniewskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 441-58-20
e-mail: tecza.sosw@wp.pl
© STOWARZYSZENIE "TĘCZA" Nowy Sącz
przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Realizacja: Verakom -
projektowanie stron Nowy Sącz