Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

 

 

 

Już po raz szósty Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Tęcza zaprosili uczniów nauczanych indywidualnie i zajęć rewalidacyjno - wychowawczych ich rodziców, opiekunów i rodzeństwo na VI Plenerową Majówkę.


Głównym celem tej imprezy jest szeroko rozumiana integracja, wzmacnianie  więzi uczuciowych między rodzicem a dzieckiem, włączanie rodziców oraz nauczycieli do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu.


W ramach tegorocznego spotkania dzieci miały możliwość uczestniczyć w programach artystycznych podczas których słuchały ulubionych piosenek, uczestniczyły w warsztatach tworzenia figur z balonów, obserwowały pokaz baniek mydlanych - gigantów, brały udział w zabawach z chustą animacyjną i tunelem. Uczniowie mieli również okazję poskakać na dmuchańcu czy wziąć udział w przejażdżkach bryczką. W trakcie imprezy były prowadzone również zajęcia z hipoterapii, pokazy sądeckich motocyklistów oraz występy przedszkolaków.


Na koniec wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do wspólnego grilowania. Każdego roku, wszystkie dzieci biorące udział w imprezie otrzymują drobne upominki i zaproszenie na następny rok.

Edyta Stanek   
NAPISZ DO NAS:
ul. Broniewskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 441-58-20
e-mail: tecza.sosw@wp.pl
© STOWARZYSZENIE "TĘCZA" Nowy Sącz
przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Realizacja: Verakom -
projektowanie stron Nowy Sącz